Головна / УНІВЕРСИТЕТ / Міжнародне співробітництво / Міжнародні проєкти / Міжнародна науково-практична конференція «Демократія та освіта: викладання та навчання демократії в початковій школі та педагогічній освіті»

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Демократія та освіта: викладання та навчання демократії в початковій школі та педагогічній освіті», яка проводиться в рамках спільного проекту факультету педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова факультету гуманітарних, спортивних та педагогічних наук університету Південно-Східної Норвегії «Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині»

logo confference

21 -22 квітня 2021 року.

Мета конференції: консолідація зусиль освітянської спільноти щодо розуміння демократії в освіті, поширення історій успіху в рамках проекту та кращих практик впровадження демократичних перетворень у початковій та вищій школі.

Напрями роботи конференції:

1. Виклики та перспективи демократії в сучасній педагогічній освіті.
  2. Компетентності педагога XXI століття: демократія у викладанні.
  3. Демократичних змін в українській системі освіти.
  4. Інноваційні технології у підготовці   сучасного   вчителя.

До участі в конференції запрошуються: науково-педагогічні працівники та наукові співробітники, викладачі та керівники ЗВО, аспіранти, докторанти, практичні психологи, вчителі.

Порядок роботи конференції:

21 квітня  2021 року -   доповіді ключових спікерів конференції (10.30  до 17.00)

22 квітня  2021 року – паралельні сесії, воркшопи, дискусії (10.00  до 16.00)

Всі учасники конференції отримають сертифікат участі.

Участь у конференції є безкоштовною.

Офіційні мови конференції: англійська, українська.

Порядок роботи конференції - онлайн на платформі Zoom;

Надіслані на конференцію матеріали будуть надруковані у збірнику тез конференції (додаток 1) та науковому е-журналі «Професіоналізм педагога: теоретичні й методичні аспекти», українське фахове видання категорії «Б».

Реєстрація і подання матеріалів:

Без публікації матеріалів   З публікацією матеріалів
 Заповніть форму за посиланням або відскануйте QR-код для переходу до форми:qr code 1

Заповніть форму за посиланням і додайте до неї файли з матеріалами, оформлені згідно вимог:

qr code 2

Дедлайн:
15 квітня 2021 року - тези

Порядок подання матеріалів:

1 травня 2021 – подача статей;

1 червня 2021 – рецензування статей.

Публікація номера – серпень 2021

Додаткова інформація доступна на сайті НПУ імені М.П.Драгоманова

Вимоги до оформлення статей та шаблони доступні для завантаження на сайті е-журналу «Професіоналізм педагога: теоретичні й методичні аспекти», українське фахове видання категорії «Б».

Рецензування, редагування, присвоєння DOI, оприлюднення статті на сайті видання входить у вартість. Вартість публікації статті – 900 грн.

QR-код для переходу до сайту журналу:

qr code 3

Адреса оргкомітету конференції: м. Київ, вул. Тургенєвська, 8/14, кафедра педагогіки і методики початкового навчання факультету педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

Модератор конференції - Колесник Лариса Володимирівна (кандидат педагогічних наук, доцент), тел +380936778697, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Матусевич Тетяна Володимирівна (кандидат філософських наук, доцент), тел. 0442343760, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Завантажити інформаційний лист (укр)

Download Call for Participants (eng)

Відділ міжнародних зв'язків