Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Чергова перемога до драгомановської колекції

Чергова перемога до драгомановської колекції

bowling1     Вже вкотре драгомановці довели, що вони найкращі не лише у своєму університеті, а й за його межами. Саме так, мова йде про нову перемогу! 20 листопада 2018 року команда студентів НПУ імені М.П.Драгоманова здобула першість в міжуніверситетському турнірі з боулінгу!

Наші учасники продемонстрували не лише професійність гри, вибиваючи неймовірну кількість страйків підряд, а й командну згуртованість, взаємопідтримку, яку надавали навіть ті студенти, які фізично не були присутні на змаганнях (драгомановська команда стала першою і в онлайн-голосуванні), а також неймовірну жагу до перемоги, яку неодноразово відзначала як ведуча заходу, так й оргкомітет.

bowling2bowling3   Вітаємо переможців і бажаємо кожному з нашої великої дружної родини неодноразово доводити усім і кожному, що Педагогічний – справді перший!

bowling4Прес-служба університету