Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Було відзначено найкращих

Було відзначено найкращих

nahoroda1    Студентів НПУ імені М.П.Драгоманова було відзначено й нагороджено напередодні Міжнародного дня студента.

Студенти, яким було присуджено стипендії Міжнародного благодійного фонду імені М.П.Драгоманова та Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Афганці Чорнобиля», отримали відповідні сертифікати у різних номінаціях: «За активну участь у громадському житті університету», «За творчі досягнення», «За спортивні досягнення» та ін.

nahoroda2nahoroda3nahoroda4  Крім цього, ректор НПУ імені М.П.Драгоманова професор Віктор Петрович Андрущенко вручив медалі «За розбудову студентського самоврядування» активістам Студентського парламенту університету, які за час свого перебування на посадах зробили значний внесок у розвиток студентського життя драгомановців.

nahoroda5nahoroda6nahoroda7nahoroda8     Бажаємо всім нагородженим натхнення, наснаги, нових звершень і великих перемог!