Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Вітчизняна наука на зламі епох: проблеми та перспективи розвитку

Вітчизняна наука на зламі епох: проблеми та перспективи розвитку

internet konf   Рада молодих учених Державного вищого навчального закладу «Переяслав-хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» запрошує взяти участь у роботі Всеукраїнської наукової інтернет-конференції «Вітчизняна наука на зламі епох: проблеми та перспективи розвитку» (Вип. 50), яка відбудеться 15 березня 2019 р.

Форма участі ‒ заочна (дистанційна), що передбачає публікацію статті в електронному збірнику матеріалів через 14 днів після дати проведення конференції.

Мови конференції – українська, російська, англійська.

Учасники конференції отримують сертифікат (за необхідності), який буде надісланий разом зі збірником матеріалів конференції на зазначену у відомостях про авторів електронну адресу.

Детальну інформацію та умови участі можна дізнатися в інформаційному листі >>>