Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Народна шана українським науковцям

Народна шана українським науковцям

Вітаємо когорту наших визначних науковців-драгомановців, зокрема ректора НПУ імені М. П. Драгоманова професора В. П. Андрущенка та професорів університету В. Б. Євтуха, В. І. Бондаря, В. П. Синьова, І. С. Булах, а також Ю. Г. Кондратьєва, М. І. Жалдака, Л. І. Мацько, О. Д. Дубогай, М. І. Шута з отриманням почесної відзнаки «Народна шана українським науковцям», приуроченої  до 100-річного ювілею Національної академії наук України від Генеральної дирекції МАРТІС «Золота Фортуна».

Вручення ювілейних відзнак відбулося 10 грудня 2018 року у Великому конференц-залі НАН України, а також на передноворічній Вченій раді НПУ імені М.П.Драгоманова.

Вітаємо всіх нагороджених та бажаємо подальших значних наукових здобутків, високих звершень та професійних успіхів! Університет пишається вами!